Publications Office of the EU
REACTIVI IMUNOLOGIE: MARKERI VIRALI, HIV, HORMONI SI MARKERI TUMORALI - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

REACTIVI IMUNOLOGIE: MARKERI VIRALI, HIV, HORMONI SI MARKERI TUMORALI

  • Contract atribuit
    21/10/2024
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: RO321 Bucureşti
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33140000 Consumabile medicale
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
3,636,080.00 RON
Numărul de referință al procedurii
4505332202240
Descriere

REACTIVI IMUNOLOGIE: MARKERI VIRALI, HIV, HORMONI SI MARKERI TUMORALI

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Informație indisponibilă
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Pretul ofertei
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
3,636,080.00 RON
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: ROTEST
Adresa poștală:
Localitatea: Bucuresti
Codul poștal: 013594
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.