Publications Office of the EU
Franţa-Vénissieux: Defibrilator - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-Vénissieux: Defibrilator

  • Publicată
    17/05/2021
  • Termenul-limită
    14/06/2021
  • Contract atribuit
    04/08/2021
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
commune de venissieux
Locul de executare
NUTS code: FRK26 Rhône
Locația achizitorului
NUTS code: FRK26 Rhône
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33182100 Defibrilator
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
380,000.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
2021f18
Descriere

le marché a pour objet l'acquisition, l'installation, la mise en service, la maintenance de Dae, accessoires associés et armoires pour les Erp de la Ville de Vénissieux, de catégories 1 à 5. A la marge, le marché peut aussi concerner des équipements ne rentrant pas dans le cadre de la loi, mais que la Ville de Vénissieux souhaite cependant équiper. Le marché concerne le renouvellement du parc déjà existant (cf Annexe 1 du Cctp), et son élargissement en réponse au décret no 2018-1186 du 19 décembre 2018, soit au total plus d'une centaine de Dae et d'armoires de protection

Metoda de depunere
Electronic via:
http://www.marches-publics.info/
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Verificați documentele asociate pentru detalii
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
380,000.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: prev'Inter
Adresa poștală: 5 Bis Chemin Du Stade
Localitatea: Vaugneray
Codul poștal: 69670
Țara: FRA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.