Publications Office of the EU
Servicio de limpieza de las instalaciones del Centro de Valoración de la Discapacidad y la Dependencia en c/ Trinidad 13 de Logroño y del inmueble sito en Luis de Ulloa 37 de Logroño. - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Servicio de limpieza de las instalaciones del Centro de Valoración de la Discapacidad y la Dependencia en c/ Trinidad 13 de Logroño y del inmueble sito en Luis de Ulloa 37 de Logroño.

  • Publicată
    03/12/2024
  • Termenul-limită
    07/01/2025
  • Deschiderea ofertelor
    15/01/2025
  • Contract atribuit
    27/02/2025
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Gobierno de La Rioja
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: ES230 La Rioja
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
90919200 Servicii de curăţare a birourilor
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
263,576.54 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
55,986.86 EUR
Numărul de referință al procedurii
06-7-2.01-0022/2025
Descriere

Servicio de limpieza del Centro de Valoración de la Discapacidad y la Dependencia, ubicado en el bajo del Edificio de las Palmeras con entradas por C/ Trinidad nº 13 y por Avda. Gonzalo de Berceo, n.º 8 de Logroño y del inmueble sito en la C/ Luis de Ulloa, 37 de Logroño.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.larioja.org/contratacion-publica/es
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://www.larioja.org/contratacion-publica/es
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
15/01/2025 09:30
Locul de executare
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: price
Descriere: Precio
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 90
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Bolsa de horas gratuita de limpieza anuales para trabajos extraordinarios.
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 10
Valoarea estimată
263,576.54 EUR
Valoare contractată finală
55,986.86 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: ITMA, S.L.U.
Adresa poștală:
Localitatea: Llanera
Codul poștal: 33428
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.