Publications Office of the EU
Polonia-Trzebiatów: Servicii de colectare a deşeurilor menajere - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polonia-Trzebiatów: Servicii de colectare a deşeurilor menajere

  • Publicată
    02/11/2022
  • Termenul-limită
    05/12/2022
  • Deschiderea ofertelor
    05/12/2022
  • Contract atribuit
    30/12/2022
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
GMINA TRZEBIATÓW
Locul de executare
NUTS code: PL428 Szczeciński
Locația achizitorului
NUTS code: PL428 Szczeciński
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
90511000 Servicii de colectare a deşeurilor menajere
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
2,415,230.00 PLN
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
3
Numărul de referință al procedurii
RZ.271.21.2022
Descriere

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na: - odbiorze odpadów komunalnych, z terenu Gminy Trzebiatów, od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, mieszanych oraz nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe, - transporcie odpadów komunalnych odebranych z terenu Gminy Trzebiatów. 2. Ogólna charakterystyka Gminy Trzebiatów: a) powierzchnia gminy wynosi 225 km2; b) liczba mieszkańców wg. meldunków wynosi: 14 930 (stan na dzień 31.08.2022 r.); c) liczba osób na podstawie danych pochodzących ze złożonych przez właścicieli nieruchomości deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami wynosi 12 338 (stan na dzień 31.08.2022 r.); d) liczba nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno – wypoczynkowe: 75 (stan na dzień 31.08.2022 r.) e) liczba adresów nieruchomości mieszanych: 252 (stan na 13.09.2022 r.). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7.1, załącznik nr 7.2 oraz załącznik nr 7.3 do SWZ.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: GMINA TRZEBIATÓW
Numărul de înregistrare național: REGON 811684611
Adresa poștală: ul. Rynek 1
Localitatea: Trzebiatów
Codul NUTS: PL428
Codul poștal: 72-320
Țara: POL
Persoană de contact: Aleksandra Sulimka
Adresa principală: http://www.trzebiatow.pl
Electronic via:
https://platformazakupowa.pl/pn/trzebiatow/proceedings
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
05/12/2022 09:30
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.