Publications Office of the EU
E-Madrid: Electricitate, încălzire, energie solară şi nucleară - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

E-Madrid: Electricitate, încălzire, energie solară şi nucleară

  • Publicată
    30/10/2012
  • Termenul-limită
    05/12/2012
  • Deschiderea ofertelor
    12/12/2012
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Dirección General de la Agencia Estatal de Administración Tributaria
Locul de executare
NUTS code: Informație indisponibilă
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
09300000 Electricitate, încălzire, energie solară şi nucleară
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
4,747,514.62 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de loturi
6
Numărul de referință al procedurii
12700082900
Descriere

Suministro energía eléctrica alta/baja tensión varios edificios Servicios Centrales de la AEAT.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Dirección General de la Agencia Estatal de Administración Tributaria
Adresa poștală: C/ Lérida, 32-34
Localitatea: Madrid
Codul poștal: 28020
Țara: ESP
Ofertele pot fi depuse
Submission for one or more lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
12/12/2012 12:00
Locul de executare
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.