Publications Office of the EU
Universitatea de Științe Aplicate din Reutlingen, clădirea 7, cantina, Robert Bosch Zentrum (RBZ) și zonele de învățare, lucrări generale de renovare a șapei3 șapă rapidă și vizuală cu șlefuire terrazzo - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Universitatea de Științe Aplicate din Reutlingen, clădirea 7, cantina, Robert Bosch Zentrum (RBZ) și zonele de învățare, lucrări generale de renovare a șapei3 șapă rapidă și vizuală cu șlefuire terrazzo

  • Publicată
    17/07/2026
  • Termenul-limită
    25/08/2026
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Vermögen und Bau Baden-Württemberg, Amt Tübingen
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: DE142 Tübingen, Landkreis
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45262320 Nivelări
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
390,863.10 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
26-86278
Descriere

Lucrări de șapă3 Șapă rapidă și vizibilă cu șlefuire terrazzo

Metoda de depunere
Electronic via:
https://vergabe.landbw.de/
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: permis
https://vergabe.landbw.de/
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Metoda de atribuire
Preis
Valoarea estimată
390,863.10 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.