Publications Office of the EU
Polonia-Varşovia: Servicii de organizare de expoziţii, de târguri şi de congrese - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polonia-Varşovia: Servicii de organizare de expoziţii, de târguri şi de congrese

  • Anunțată
    31/01/2018
  • Publicare estimată
    01/04/2018
  • Publicată
    20/10/2018
  • Termenul-limită
    26/10/2018
  • Deschiderea ofertelor
    05/11/2018
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Zakład Zamówień Publicznych przy Ministrze Zdrowia
Locul de executare
NUTS code: PL Polska
Locația achizitorului
NUTS code: PL Polska
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
73000000 Servicii de cercetare şi de dezvoltare şi servicii conexe de consultanţă
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
ZZP-100/18
Descriere

Przedmiotem zamówienia jest: Zapewnienie, opracowanie i publikację tekstów prasowych o charakterze artykułów sponsorowanych w mediach. Części 1-5
Część 1 - Dziennikach lub tygodnikach o zasięgu ogólnopolskim
Część 2 - Agencjach prasowych opracowujących depesze nt. zdrowia dla innych redakcji
Część 3 - Dziennikach lub tygodnikach o zasięgu lokalnym
Część 4 - Czasopismach skierowanych do profesjonalistów z branży medycznej oraz lekarzy, zwłaszcza lekarzy POZ
Część 5 - Portalach internetowych zawierających treści związane z ochroną zdrowia i zdrowym stylem życia

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Zakład Zamówień Publicznych przy Ministrze Zdrowia
Numărul de înregistrare național: REGON: 010705939; NIP: 525-15-53-851
Adresa poștală: Al. Jerozolimskie 155, pok. 115
Localitatea: Warszawa
Codul NUTS: PL
Codul poștal: 02-326
Țara: POL
Persoană de contact: Bartłomiej Kowalski
Adresa principală: www.zzpprzymz.pl
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
05/11/2018 13:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.