Publications Office of the EU
Réaménagement des quais de l'Odet - lot 4 éclairage/ SLT et lot 5 aménagements paysagers. - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Réaménagement des quais de l'Odet - lot 4 éclairage/ SLT et lot 5 aménagements paysagers.

  • Publicată
    08/01/2025
  • Termenul-limită
    07/02/2025
  • Deschiderea ofertelor
    07/02/2025
  • Contract atribuit
    27/05/2025
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Ville de Quimper
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: FRH02 Finistère
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45316110 Instalare de echipament de iluminare stradală
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
1,949,284.40 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de loturi
2
Numărul de referință al procedurii
0G24017
Descriere

Réaménagement des quais de l'Odet - lot 4 éclairage/ SLT et lot 5 aménagements paysagers.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://marches.megalis.bretagne.bzh/
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://marches.megalis.bretagne.bzh/
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
07/02/2025 15:30
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.