Publications Office of the EU
Belgia-Louvain: Lucrări de întreţinere a drumurilor - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgia-Louvain: Lucrări de întreţinere a drumurilor

  • Publicată
    27/04/2021
  • Termenul-limită
    31/05/2021
  • Deschiderea ofertelor
    31/05/2021
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Mobiliteit en Openbare Werken, Agentschap Wegen en Verkeer, Afdeling Vlaams-Brabant
Locul de executare
NUTS code: BE24 Prov. Vlaams-Brabant
Locația achizitorului
NUTS code: BE242 Arr. Leuven
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45233141 Lucrări de întreţinere a drumurilor
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
AWV Vl-Br-WVB/INV/2021/1-F02_0
Descriere

De werken omvatten hoofdzakelijk het uitvoeren van structurele onderhoudswerken en kleinere tot middelgrote herstellingswerken aan de asfaltverhardingen van rijwegen en fietspaden en plaatselijke herstellingen van fietspaden op gewestwegen in Vlaams-Brabant.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://eten.publicprocurement.be/etendering/viewWorkspacesBasedOnExtUrl.do?wsName=AWV+Vl-Br-WVB%2FINV%2F2021%2F1-F02
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
31/05/2021 10:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.