Publications Office of the EU
Furnizarea și instalarea de echipamente pentru terenuri de sport în orașul Pomorie și în satul Gaberovo, municipalitatea Pomorie, sub două loturi - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Furnizarea și instalarea de echipamente pentru terenuri de sport în orașul Pomorie și în satul Gaberovo, municipalitatea Pomorie, sub două loturi

  • Publicată
    02/09/2026
  • Astăzi
    04/09/2026
  • Termenul-limită
    01/10/2026
  • Deschiderea ofertelor
    02/10/2026
Statut
Publicate
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
ОБЩИНА ПОМОРИЕ
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: BG341 Бургас
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
43325000 Echipament pentru parcuri şi terenuri de joacă
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
80,531.90 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de loturi
2
Numărul de referință al procedurii
605947
Descriere

Obiectul prezentului contract este desemnarea unui contractant pentru furnizarea și instalarea de echipamente pentru un teren de sport din Pomorie și pentru un teren de sport din Gaberovo, municipalitatea Pomorie, în funcție de nevoile specifice ale autorității contractante. Lotul №1: „Furnizarea și instalarea de echipamente pentru un teren de sport în parcela I din 195 în cadrul Planului Pomorie (PI 57491.504.66 în temeiul KK)”; Lotul №2: „Furnizarea și instalarea de echipamente pentru un teren de sport în zona reglementată I, q. 19 conform planului satului Gaberovo, obsht. O descriere detaliată a tuturor activităților avute în vedere și a caracteristicilor tehnice ale fiecărui lot este prevăzută în specificația tehnică anexată la documentație – anexa № 1. ​​​​​​​

Metoda de depunere
Electronic via:
https://app.eop.bg/today/605947
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://app.eop.bg/today/605947
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
02/10/2026 14:00
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.