Publications Office of the EU
FURNIZAREA DE REPARAȚII IMOBILIZATE FURNIZORULUI PENTRU TRENURILE DE 8000 DE SERIA ALE PARCULUI MATERIAL MATERIAL METRO MOBIL MADRID - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

FURNIZAREA DE REPARAȚII IMOBILIZATE FURNIZORULUI PENTRU TRENURILE DE 8000 DE SERIA ALE PARCULUI MATERIAL MATERIAL METRO MOBIL MADRID

  • Contract atribuit
    31/07/2025
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Metro de Madrid, S.A.
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: ES300 Madrid
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
34600000 Locomotive şi materiale rulante feroviare şi piese
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
436,561.60 EUR
Numărul de referință al procedurii
6012500111 - SUMINISTRO DE REPUESTOS DE INMOVILIZADO DE PROVEEDOR FLENDER PARA LOS TRENES DE LA SERIE 8000 DEL PARQUE DE MATERIAL MÓVIL DE METRO DE MADRID
Descriere

FURNIZAREA DE REPARAȚII IMOBILIZATE FURNIZORULUI PENTRU TRENURILE DE 8000 DE SERIA ALE PARCULUI MATERIAL MATERIAL METRO MOBIL MADRID

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Informație indisponibilă
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: price
Descriere: Según se rige en el Pliego de Condiciones Particulares
Ponderare (procentaj, valoare exactă):
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
436,561.60 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: FLENDER IBÉRICA, S.L.U.
Adresa poștală:
Localitatea: Madrid
Codul poștal: 28760
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.