Publications Office of the EU
Finlanda-Oulu: Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru transportul rutier şi pentru alte echipamente - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Finlanda-Oulu: Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru transportul rutier şi pentru alte echipamente

  • Publicată
    27/03/2020
  • Termenul-limită
    15/05/2020
  • Deschiderea ofertelor
    15/05/2020
  • Contract atribuit
    22/09/2020
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Oulun Infra -liikelaitos
Locul de executare
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Locația achizitorului
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
50230000 Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru transportul rutier şi pentru alte echipamente
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
1,500,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1,598,146.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
OUKA/2447/02.08.01/2020
Descriere

Ritaharju–Kuivasjärvi alueiden ympärivuotinen katujen ja viheralueiden hoitourakka.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://tarjouspalvelu.fi/ouka?id=279653&tpk=aea1274c-2f06-44bb-99ac-7f278fd09161
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
15/05/2020 13:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
1,500,000.00 EUR
Valoare contractată finală
1,598,146.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Oulun Konetyö Oy
Adresa poștală: Kaulaintie 5
Localitatea: Oulu
Codul poștal: FI-90420
Țara: FIN
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.