Publications Office of the EU
Franţa-Rambouillet: Servicii de programare - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Franţa-Rambouillet: Servicii de programare

  • Publicată
    31/10/2017
  • Termenul-limită
    11/12/2017
  • Deschiderea ofertelor
    11/12/2017
  • Contract atribuit
    27/03/2018
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Rambouillet Territoires
Locul de executare
NUTS code: FR103 Yvelines
Locația achizitorului
NUTS code: FR103 Yvelines
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
72243000 Servicii de programare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
12,450.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Les prestations, objet de la présente consultation, concernent une mission de programmiste dans le cadre du lancement de la phase 2 du projet d'extension du réseau intercommunal de micro-crèches afin d'augmenter, le maillage du territoire communautaire par la construction de 2 nouveaux établissements qui s'ajoutent aux 7 micro-crèches communautaires actuellement en fonctionnement.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Rambouillet Territoires
Numărul de înregistrare național: 20007334400018
Adresa poștală: 22 rue Gustave Eiffel
Localitatea: Rambouillet Cedex
Codul NUTS: FR103
Codul poștal: 78511
Țara: FRA
Persoană de contact: Service marchés publics — Mme Grémy Anne-Cécile
Adresa principală: http://www.rt78.fr
Electronic via:
https://marches.maximilien.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=291636&orgAcronyme=d5x
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
11/12/2017 14:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
12,450.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: CP et O SARL
Adresa poștală: 20 passage de la Folie Regnault
Localitatea: Paris
Codul poștal: 75011
Țara: FRA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.