Publications Office of the EU
Cehia-Moravský Krumlov: Servicii de arhitectură, de inginerie şi de măsurare - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Cehia-Moravský Krumlov: Servicii de arhitectură, de inginerie şi de măsurare

  • Publicată
    25/11/2022
  • Termenul-limită
    04/01/2023
  • Deschiderea ofertelor
    04/01/2023
  • Contract atribuit
    03/04/2023
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Město Moravský Krumlov
Locul de executare
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Locația achizitorului
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
71250000 Servicii de arhitectură, de inginerie şi de măsurare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
3,840,000.00 CZK
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Předmětem plnění tohoto zadávacího řízení je: zhotovení projektových dokumentací v dále uvedených stupních (projektová dokumentace v rozsahu pro vydání společného povolení a projektová dokumentace pro provádění stavby), a to v rozsahu podle platného stavebního zákona, tj. předmětem plnění je: zajištění inženýrské činnosti za účelem vydání společného povolení nebo ohlášení stavby; výkon autorského dozoru; veškeré navazující činnosti nezbytné pro vyhotovení projektových dokumentací a získání společného povolení pro budoucí veřejné zakázky stavebních prací s názvem „Revitalizace nám. T.G. Masaryka Moravský Krumlov“.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://nen.nipez.cz/profil/mestomoravskykrumlov
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
04/01/2023 08:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
3,840,000.00 CZK
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Atelier 99 s.r.o.
Adresa poștală: Purkyňova 71/99
Localitatea: Brno, Královo Pole
Codul poștal: 612 00
Țara: CZE
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.