Publications Office of the EU
Raamovereenkomst voor de aankoop van brandstof voor de voertuigen van de Stad Halle met tankkaartsysteem. - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Raamovereenkomst voor de aankoop van brandstof voor de voertuigen van de Stad Halle met tankkaartsysteem.

  • Publicată
    17/04/2025
  • Termenul-limită
    22/04/2025
  • Deschiderea ofertelor
    22/04/2025
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Stad Halle
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: BE241 Arr. Halle-Vilvoorde
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
09100000 Combustibili
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
233,884.30 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de loturi
2
Numărul de referință al procedurii
PPP01Y-1860/5174/2025-FAC-006
Descriere

De Stad Halle beschikt over een divers wagenpark met verschillende voertuigen die ingezet worden voor de dagelijkse werking van haar diensten. Om een vlotte en efficiënte bevoorrading van brandstof te garanderen en de continuïteit van de stedelijke dienstverlening te verzekeren, wordt een raamovereenkomst opgezet voor de levering van brandstoffen via een tankkaartsysteem. Dit systeem stelt de stadsdiensten in staat om eenvoudig en gecontroleerd te tanken, zodat de operationele werking optimaal blijft verlopen.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.publicprocurement.be
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://www.publicprocurement.be
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
22/04/2025 10:00
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.