Publications Office of the EU
F-Soissons: Autovehicule pentru transportul a mai puţin de 10 persoane - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Soissons: Autovehicule pentru transportul a mai puţin de 10 persoane

  • Contract atribuit
    19/12/2011
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Informație indisponibilă
Locul de executare
NUTS code: FRE21 Aisne
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
34115200 Autovehicule pentru transportul a mai puţin de 10 persoane
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
225,000.00
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
156,000.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
2011/02
Descriere

Le marché a pour objet la fourniture de matériel roulant neuf, de petit gabarit, destiné au transport collectif, ayant les caractéristiques décrites dans le CCTP.
Le SITUS souhaite acquérir, auprès du même fournisseur, trois véhicules de neuf places y compris le siège du conducteur et un emplacement UFR (soit 7 passagers + emplacement UFR + 1 conducteur) à raison d'un véhicule livré au cours du second semestre de chaque année, à compter de 2012.
Les candidats ont la possibilité de faire une offre de reprise pour le rachat des véhicules réformés du SITUS (un véhicule repris en 2012, 2013 et 2014).

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Not applicable
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Not specified
Valoarea estimată
225,000.00
Valoare contractată finală
156,000.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Dietrich Vehicules SARL
Adresa poștală: ZA Sud - route de Phalsbourg
Localitatea: Drulingen
Codul poștal: 67320
Țara: FRA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.