Publications Office of the EU
2025 Hörapparater region norr - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

2025 Hörapparater region norr

  • Publicată
    08/09/2025
  • Termenul-limită
    07/10/2025
  • Deschiderea ofertelor
    08/10/2025
  • Contract atribuit
    26/03/2026
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Region Norrbotten
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: SE332 Norrbottens län
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33185000 Proteze auditive
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
190,000,000.00 SEK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
25/52
Descriere

Upphandlingen avser avtal på hörapparater med tillbehör och reservdelar för leverans till Region Norrbotten, Region Jämtland Härjedalen, Region Västerbotten och Region Västernorrland. Uppdraget gäller samtliga produktområden.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=68628&GoTo=Tender
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=68628&GoTo=Tender
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
08/10/2025 00:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Enligt upphandlingsunderlag
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 1
Valoarea estimată
190,000,000.00 SEK
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: GN Hearing Sverige AB
Adresa poștală:
Localitatea: MALMÖ
Codul poștal: 200 21
Țara:
Denumirea oficială: Demant Sweden AB
Adresa poștală:
Localitatea: SUNDBYBERG
Codul poștal: 17225
Țara:
Denumirea oficială: Sonova Nordic AB
Adresa poștală:
Localitatea: SOLNA
Codul poștal: 17121
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.