Publications Office of the EU
Germania-Bitburg: Lucrări de modificare a clădirilor - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Germania-Bitburg: Lucrări de modificare a clădirilor

  • Publicată
    19/03/2021
  • Termenul-limită
    19/04/2021
  • Deschiderea ofertelor
    19/04/2021
  • Contract atribuit
    25/05/2021
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Stadt Bitburg
Locul de executare
NUTS code: DEB23 Eifelkreis Bitburg-Prüm
Locația achizitorului
NUTS code: DEB23 Eifelkreis Bitburg-Prüm
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45262700 Lucrări de modificare a clădirilor
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
660,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
642,260.20 EUR
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Umbau des Gebäudes 2001 in der alten Kaserne zu einer 11-gruppigen KiTa
Um das Gebäude für die Nutzung einer KiTa vorzubereiten sind umfangreiche Abbruchmaßnahmen sowie eine Vielzahl von neuen Baumaßnahmen notwendig.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Stadt Bitburg
Localitatea: Bitburg
Codul NUTS: DEB23
Codul poștal: 54634
Țara: DEU
Adresa principală: https://www.bitburg.de
Electronic via:
www.subreport.de/E26615976
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
19/04/2021 10:20
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
660,000.00 EUR
Valoare contractată finală
642,260.20 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Rheimotherm GmbH
Adresa poștală:
Localitatea: Schweich
Codul poștal:
Țara: DEU
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.