Publications Office of the EU
Germania-Stuttgart: Produse farmaceutice - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Germania-Stuttgart: Produse farmaceutice

  • Contract atribuit
    11/01/2021
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
AOK Baden-Württemberg
Locul de executare
NUTS code: DE1 Baden-Württemberg
Locația achizitorului
NUTS code: DE11 Stuttgart
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33600000 Produse farmaceutice
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
214,000.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Vereinbarung gemäß § 130 a Abs. 8 SGB V über die Gewährung von Rabatten für die Arzneimittel mit den Wirkstoffen Blutgerinnungsfaktor IX (human) (Octanine F®), Blutgerinnungsfaktor VIII (human) (Octanate®) sowie von Willebrand-Faktor und Blutgerinnungsfaktor VIII (human) in Kombination (Wilate®).

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Not applicable
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
214,000.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Octapharma GmbH
Adresa poștală: Elisabeth-Selbert-Str. 11
Localitatea: Langenfeld
Codul poștal: 40764
Țara: DEU
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.