Publications Office of the EU
Polonia-Varşovia: Servicii de curăţare şi golire a gurilor de canal - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polonia-Varşovia: Servicii de curăţare şi golire a gurilor de canal

  • Publicată
    15/10/2013
  • Termenul-limită
    26/11/2013
  • Deschiderea ofertelor
    26/11/2013
  • Contract atribuit
    20/12/2013
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Miasto Stołeczne Warszawa – Zarząd Dróg Miejskich
Locul de executare
NUTS code: Informație indisponibilă
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
90640000 Servicii de curăţare şi golire a gurilor de canal
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
1,828,268.60 PLN
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1,122,564.30 PLN
Numărul de referință al procedurii
DZP/68/PN/52/13
Descriere

Konserwacja i modernizacja urządzeń odwadniających drogi krajowe, wojewódzkie i powiatowe na terenie m.st. Warszawy.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Zarząd Dróg Miejskich
Adresa poștală: ul. Chmielna 120
Localitatea: Warszawa
Codul poștal: 00-801
Țara: POL
Persoană de contact: Kancelaria
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
26/11/2013 11:00
Locul de executare
Informație indisponibilă
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
1,828,268.60 PLN
Valoare contractată finală
1,122,564.30 PLN
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: SPECTARE s.c.
Adresa poștală: Obrońców Tobruku 25 m. 144
Localitatea: Warszawa
Codul poștal: 01-494
Țara: POL
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.