Publications Office of the EU
Regatul Unit-Wakefield: Unităţi de stocare - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Regatul Unit-Wakefield: Unităţi de stocare

  • Publicată
    06/03/2019
  • Termenul-limită
    08/04/2019
  • Deschiderea ofertelor
    08/04/2019
  • Contract atribuit
    24/04/2019
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
YPO
Locul de executare
NUTS code: United Kingdom
Locația achizitorului
NUTS code: United Kingdom
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
39173000 Unităţi de stocare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
16,000,000.00 GBP
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
2
Numărul de referință al procedurii
DN389507
Descriere

YPO are looking for providers to be appointed onto a Framework Agreement for the provision of classroom storage, for use primarily in the education market. The framework will also be available for use by any of YPO’s Permissible Users.
This framework is designed to meet the needs of YPO by establishing an agreement for providers to deliver to YPO customers on a direct basis whereby the end customer places the order with YPO and YPO places the order with the provider, but the provider delivers direct to the end customer.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://procontract.due-north.com
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu several operatori
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
08/04/2019 14:15
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.