Publications Office of the EU
Ţările de Jos-Zaandam: Servicii de gestionare a salariilor - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ţările de Jos-Zaandam: Servicii de gestionare a salariilor

  • Publicată
    13/05/2022
  • Termenul-limită
    24/06/2022
  • Contract atribuit
    24/08/2022
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Omgevingsdienst Noordzeekanaalgebied
Locul de executare
NUTS code: NL Nederland
Locația achizitorului
NUTS code: NL Nederland
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
79211110 Servicii de gestionare a salariilor
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
310,000.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
2022/0510WMA
Descriere

De Opdracht betreft het uitvoeren van de salarisadministratie. Inschrijver dient de Opdracht uit te voeren conform het Programma van Eisen.
Binnen Omgevingsdienst Noordzeekanaalgebied wordt er gewerkt met AFAS voor zowel de Financiële administratie, HR-administratie, Inkoop administratie en salarisadministratie. Opdrachtnemer zal via AFAS haar activiteiten moeten uitvoeren.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Omgevingsdienst Noordzeekanaalgebied
Numărul de înregistrare național: 62244275
Adresa poștală: Ebbehout 31 B4.03
Localitatea: ZAANDAM
Codul NUTS: NL
Codul poștal: 1507EA
Țara: NLD
Persoană de contact: Ramon Nieuwenhuizen
Adresa principală: http://www.odnzkg.nl
Electronic via:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/62b16f3987ed6e63fd38f34b735f891d
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Verificați documentele asociate pentru detalii
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
310,000.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: IJK B.V.
Adresa poștală: Vlamovenweg 4
Localitatea: HELMOND
Codul poștal: 5708JV
Țara: NLD
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.