Publications Office of the EU
Franţa-Riom: Rechizite şcolare - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-Riom: Rechizite şcolare

  • Contract atribuit
    14/06/2021
  • Astăzi
    05/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Mairie de Riom
Locul de executare
NUTS code: FRK14 Puy-de-Dôme
Locația achizitorului
NUTS code: FRK14 Puy-de-Dôme
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
39162110 Rechizite şcolare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
18,583.81 EUR
Numărul de referință al procedurii
202121
Descriere

L'accord-cadre sera exécuté par l'émission de bons de commande:
— montant maximal première période (du 1.8.2021 au 21.12.2022): 72 000 EUR HT,
— montant maximal deuxième période (du 1.1.2023 au 31.12.2023): 55 000 EUR HT.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Not applicable
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
18,583.81 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Lacoste
Adresa poștală: ZA Saint-Louis
Localitatea: Le Thor
Codul poștal: 84250
Țara: FRA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.