Publications Office of the EU
Procedura de licitație deschisă, în temeiul articolului 71 din Decretul legislativ nr. 36/2023, privind platforma telematică a societății pentru atribuirea „Serviciului auxiliar” pentru ASP Ragusa pentru o perioadă de trei ani și cu posibilitatea de prelungire cu un an - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Procedura de licitație deschisă, în temeiul articolului 71 din Decretul legislativ nr. 36/2023, privind platforma telematică a societății pentru atribuirea „Serviciului auxiliar” pentru ASP Ragusa pentru o perioadă de trei ani și cu posibilitatea de prelungire cu un an

  • Publicată
    03/08/2026
  • Astăzi
    02/09/2026
  • Termenul-limită
    22/09/2026
  • Deschiderea ofertelor
    23/09/2026
Statut
Publicate
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
AZIENDA SANITARIA PROVINCIALE DI RAGUSA
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: ITG18 Ragusa
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
85000000 Servicii de sănătate şi servicii de asistenţă socială
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
13,835,202.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Procedura de licitație deschisă, în temeiul articolului 71 din Decretul legislativ nr. 36/2023, privind platforma telematică a societății pentru atribuirea „Serviciului auxiliar” pentru ASP Ragusa pentru o perioadă de trei ani și cu posibilitatea de prelungire cu un an

Metoda de depunere
Electronic via:
https://app.albofornitori.it/alboeproc/albo_aspragusa
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://app.albofornitori.it/alboeproc/albo_aspragusa
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
23/09/2026 09:30
Locul de executare
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: punteggio massimo qualità 70 punti; punteggio massimo prezzo 30 punti
Ponderare (procentaj, valoare exactă):
Valoarea estimată
13,835,202.00 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.