Publications Office of the EU
Laboratorijas mēbeļu piegāde - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Laboratorijas mēbeļu piegāde

  • Publicată
    18/04/2025
  • Termenul-limită
    27/05/2025
  • Deschiderea ofertelor
    27/05/2025
  • Contract atribuit
    08/07/2025
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts "BIOR"
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: LV006 Rīga
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
39180000 Mobilier de laborator
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
212,055.00
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
169,776.00 EUR
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
3
Numărul de referință al procedurii
BIOR2025/9/AK
Descriere

Laboratorijas mēbeļu piegāde

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/142462
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: permis
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/142462
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
27/05/2025 14:00
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.