Publications Office of the EU
Franţa-Montreuil: Servicii de asistenţă şi de consultanţă informatică - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-Montreuil: Servicii de asistenţă şi de consultanţă informatică

  • Publicată
    22/04/2022
  • Termenul-limită
    30/05/2022
  • Deschiderea ofertelor
    31/05/2022
  • Contract atribuit
    23/08/2022
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
direction Générale Finances Publiques
Locul de executare
NUTS code: FR France
Locația achizitorului
NUTS code: FR France
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
72600000 Servicii de asistenţă şi de consultanţă informatică
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
320,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
354,512.63 EUR
Numărul de referință al procedurii
DGFiP-DGS-2100037
Descriere

fourniture de prestations d'assistance de type "Point Service"Et Service de logiciels personnalisé, dans l'environnement Z

Metoda de depunere
Electronic via:
http://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2016012&orgAcronyme=a4n
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
31/05/2022 10:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
320,000.00 EUR
Valoare contractată finală
354,512.63 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: jiliti sas
Adresa poștală: parc tertiaire SILIC bâtiment Bali 100 rue des Solets Rungis cedex
Localitatea: Rungis Cedex
Codul poștal: 94150
Țara: FRA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.