Publications Office of the EU
Wasserwerk Warmen - Rohbau-Tiefbau - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Wasserwerk Warmen - Rohbau-Tiefbau

  • Publicată
    19/12/2023
  • Termenul-limită
    23/01/2024
  • Deschiderea ofertelor
    23/01/2024
  • Contract atribuit
    25/03/2024
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Energie- und Wasserversorgung Hamm GmbH
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: DEA54 Hamm, Kreisfreie Stadt
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45200000 Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
444/23
Descriere

Die Energie- und Wasserversorgung Hamm GmbH beabsichitgt die Erweiterung des Wasserwerkes Hamm in Fröndenberg-Warmen. Errichtet werden die Trinkwasseranlage (TWA) nebst dem Absetzbecken und drei Trockenbeeten, sowie die Sanierung der Brunnenstuben Nr . 3 und Nr. 8. Der Brunnen Nr. 5 wird erst nach Inbetriebnahme der Trinkwasseraufbereitungsanlage (TWA) neu gebaut und an das Rohrleitungssystem angeschlossen. Außerdem ist eine Gewässerausbaumaßnahme am Rammbach durchzuführen.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YKRHDNC
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YKRHDNC
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
23/01/2024 12:01
Metoda de atribuire
Criteriu: Niedrigster Preis
Tip: price
Descriere: Der Preis wird aus der Wertungssumme des Angebotes ermittelt. Die Wertungssummen werden ermittelt aus den nachgerechneten Angebotssummen, insbesondere unter Berücksichtigung von Nachlässen, Erstattungsbetrag aus der Lohngleitklausel, Instandhal-tungsangeboten. Gewertet wird der vom Bieter angegebene Gesamtangebotspreis. Grundlage der Bewertung ist dabei der Brutto-Gesamtangebotspreis (inkl. MwSt.); eine ggf. vom Auftraggeber selbst zu entrichtende (Einfuhr-)Umsatzsteuer auf den Gesamtangebotspreis wird dabei für die Zwecke der Angebotswertung zum Gesamtangebotspreis hinzugerechnet.
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 100.0
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Beton- und Monierbau GmbH
Adresa poștală:
Localitatea: Nordhorn
Codul poștal: 48529
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.