Publications Office of the EU
Germania-Burg: Amenajare şi întreţinere de spaţii verzi - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Germania-Burg: Amenajare şi întreţinere de spaţii verzi

  • Anunțată
    31/10/2015
  • Publicată
    26/12/2015
  • Termenul-limită
    02/02/2016
  • Deschiderea ofertelor
    02/02/2016
  • Contract atribuit
    20/04/2016
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Stadt Burg
Locul de executare
NUTS code: DEE06 Jerichower Land
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
77310000 Amenajare şi întreţinere de spaţii verzi
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
2,035,270.42 EUR
Numărul de referință al procedurii
60 21 20.818-A
Descriere

Garten- und Landschaftsbauarbeiten Flickschuparkpark.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
02/02/2016 10:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
2,035,270.42 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Otto Kittel GmbH & Co. KG
Adresa poștală: OT Zorbau, Bayerische Straße 2
Localitatea: Lützen
Codul poștal: 06686
Țara: DEU
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.