Publications Office of the EU
Echipamente IT pentru studiouri DF - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Echipamente IT pentru studiouri DF

  • Publicată
    04/09/2025
  • Termenul-limită
    06/10/2025
  • Deschiderea ofertelor
    10/10/2025
  • Contract atribuit
    19/11/2025
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Janáčkova akademie múzických umění
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
30233000 Dispozitive de stocare şi citire
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
200,000.00 CZK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
201,800.00 CZK
Numărul de referință al procedurii
IT vybavení pro ateliéry DF
Descriere

Echipamente IT pentru studiouri DF

Metoda de depunere
Electronic via:
https://zakazky.jamu.cz
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://zakazky.jamu.cz
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
10/10/2025 10:00
Metoda de atribuire
Cena
Valoarea estimată
200,000.00 CZK
Valoare contractată finală
201,800.00 CZK
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: ENGEL s.r.o.
Adresa poștală:
Localitatea: Brno - Židenice
Codul poștal: 61500
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.