Publications Office of the EU
Italia-Roma: Servicii generale de consultanţă în management - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Italia-Roma: Servicii generale de consultanţă în management

  • Publicată
    25/08/2018
  • Termenul-limită
    29/10/2018
  • Contract atribuit
    07/10/2019
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Agea — Agenzia per le erogazioni in agricoltura
Locul de executare
NUTS code: ITI43 Roma
Locația achizitorului
NUTS code: ITI43 Roma
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
79411000 Servicii generale de consultanţă în management
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
5,046,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
2,563,200.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Servizi di consulenza professionale e supporto specialistico nell’ambito delle funzioni di gestione e certificazione, nonché di controllo amministrativo di primo livello e di controllo di qualità su sistemi di controllo oggettivo da effettuarsi in relazione alle operazioni finanziate nell’ambito del Programma operativo I del Fondo Europeo per gli Aiuti agli Indigenti (FEAD).

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Agea — Agenzia per le Erogazioni in Agricoltura
Adresa poștală: Via Palestro 81
Localitatea: Roma
Codul NUTS: ITI43
Codul poștal: 00185
Țara: ITA
Persoană de contact: Dr.ssa Maria Grazia Ciofani
Adresa principală: http://www.agea.gov.it
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Verificați documentele asociate pentru detalii
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
5,046,000.00 EUR
Valoare contractată finală
2,563,200.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: PricewaterhouseCoopers Advisory S.p.A.
Adresa poștală: Via Monte Rosa 91
Localitatea: Milano
Codul poștal: 20149
Țara: ITA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.