Publications Office of the EU
Franţa-Nantes: Mobilier - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-Nantes: Mobilier

  • Publicată
    13/12/2016
  • Termenul-limită
    10/01/2017
  • Deschiderea ofertelor
    10/01/2017
  • Contract atribuit
    11/04/2017
  • Astăzi
    05/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Nantes Métropole
Locul de executare
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Locația achizitorului
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
39100000 Mobilier
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
177,420.52 EUR
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
3
Numărul de referință al procedurii
16PEB005
Descriere

Fourniture et installation de mobiliers et équipements dans le cadre de l'aménagement du Musée d'arts de Nantes — lot nº 3.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Nantes Métropole
Adresa poștală: 2 cours du Champ de Mars
Localitatea: Nantes Cedex 9
Codul NUTS: FR511
Codul poștal: 44923
Țara: FRA
Adresa principală: http://www.nantesmetropole.fr
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
10/01/2017 14:00
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.