Publications Office of the EU
Franţa-Vannes: Servicii de telefonie şi de transmisie de date - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-Vannes: Servicii de telefonie şi de transmisie de date

  • Publicată
    15/04/2022
  • Termenul-limită
    19/05/2022
  • Deschiderea ofertelor
    19/05/2022
  • Contract atribuit
    10/08/2022
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
departement du morbihan
Locul de executare
NUTS code: FRH04 Morbihan
Locația achizitorului
NUTS code: FRH04 Morbihan
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
64210000 Servicii de telefonie şi de transmisie de date
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
2,200,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1,400,000.00 EUR
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
3
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

l'Appel d'offres ouvert a pour objet la fourniture des services de communications électroniques pour le Conseil Départemental du Morbihan. Il couvre le périmètre suivant : les abonnements et communications de téléphonie fixe, les terminaux mobiles, le SAV et les prestations associées, les liaisons internet

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: departement du morbihan
Adresa poștală: 2 rue de Saint Tropez CS 82400
Localitatea: Vannes
Codul NUTS: FRH04
Codul poștal: 56009
Țara: FRA
Adresa principală: http://morbihan.fr
Electronic via:
https://marches.megalis.bretagne.bzh
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
19/05/2022 14:00
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.