Publications Office of the EU
Laboratoriskie izmeklējumi “Baltijas jūras aļģu kā bioresursa ekonomiski pamatotas izmantojamības izvērtēšana aprites ekonomikas veicināšanai” - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Laboratoriskie izmeklējumi “Baltijas jūras aļģu kā bioresursa ekonomiski pamatotas izmantojamības izvērtēšana aprites ekonomikas veicināšanai”

  • Anunțată
    17/12/2024
  • Publicată
    24/02/2025
  • Termenul-limită
    11/03/2025
  • Deschiderea ofertelor
    11/03/2025
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: LV009 Zemgale
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
73111000 Servicii de laborator de cercetare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
20,000.00
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
LBTU 2024/156/AK
Descriere

Laboratoriskie izmeklējumi “Baltijas jūras aļģu kā bioresursa ekonomiski pamatotas izmantojamības izvērtēšana aprites ekonomikas veicināšanai”

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/138044
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: permis
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/138044
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
11/03/2025 13:00
Metoda de atribuire
Zemākā cena
Valoarea estimată
20,000.00
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.