Publications Office of the EU
Germania-Stuttgart: Gaze naturale - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Germania-Stuttgart: Gaze naturale

  • Publicată
    13/08/2021
  • Termenul-limită
    09/09/2021
  • Deschiderea ofertelor
    09/09/2021
  • Contract atribuit
    20/09/2021
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
fbw - Fernwärmegesellschaft Baden-Württemberg mbH
Locul de executare
NUTS code: DE12A Calw
Locația achizitorului
NUTS code: DE111 Stuttgart, Stadtkreis
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
09123000 Gaze naturale
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
705,728.40 EUR
Numărul de referință al procedurii
004 / 21
Descriere

Erdgasbelieferung des Fernheizwerks in Bad Wildbad im Zeitraum 01.01.2023 bis 31.12.2025.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YAPRMAR
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
09/09/2021 10:15
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
705,728.40 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: enercity AG
Adresa poștală:
Localitatea: Hannover
Codul poștal:
Țara: DEU
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.