Publications Office of the EU
Malta-Floriana: Lucrări de îmbrăcare cu dale - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Malta-Floriana: Lucrări de îmbrăcare cu dale

  • Contract atribuit
    15/05/2017
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Ministry for Education and Employment
Locul de executare
NUTS code: MT00 Malta
Locația achizitorului
NUTS code: MT Malta
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45431000 Lucrări de îmbrăcare cu dale
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
89,471.50 EUR
Numărul de referință al procedurii
eFTS 92/16
Descriere

Tiling and Marble Works at the EOS Building, Maria Assumpta, Hamrun.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Not applicable
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
89,471.50 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: JC Imports
Adresa poștală: Etvan Building, Bahhara Str
Localitatea: Marsascala
Codul poștal: MSK 3033
Țara: MLT
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.