Publications Office of the EU
Spania-Vitoria-Gasteiz: Combustibil gazos - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spania-Vitoria-Gasteiz: Combustibil gazos

  • Publicată
    02/10/2019
  • Termenul-limită
    07/11/2019
  • Contract atribuit
    28/11/2019
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
TUVISA — Transportes Urbanos de Vitoria-Gasteiz, S. A.
Locul de executare
NUTS code: ES211 Araba/Álava
Locația achizitorului
NUTS code: ES211 Araba/Álava
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
09134000 Combustibil gazos
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
2,109,240.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
0.87 EUR
Numărul de referință al procedurii
2019-05LT
Descriere

Contratación del suministro de gasóleo A para TUVISA.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: TUVISA – Transportes Urbanos de Vitoria-Gasteiz, S. A.
Numărul de înregistrare național: A01005230
Adresa poștală: C/ Agirrelanda, 2, bajo
Localitatea: Vitoria-Gasteiz (Araba/Álava)
Codul NUTS: ES211
Codul poștal: 01013
Țara: ESP
Adresa principală: http://www.vitoria-gasteiz.org
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
2,109,240.00 EUR
Valoare contractată finală
0.87 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Compañía Española de Petroleos, S. A.
Adresa poștală:
Localitatea: Madrid
Codul poștal:
Țara: ESP
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.