Publications Office of the EU
Grecia-Acharnes: Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Grecia-Acharnes: Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine

  • Publicată
    21/02/2018
  • Termenul-limită
    29/03/2018
  • Deschiderea ofertelor
    04/04/2018
  • Contract atribuit
    21/11/2018
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Εθνικό Κέντρο Αιμοδοσίας (Ε.ΚΕ.Α.)
Locul de executare
NUTS code: EL305 Ανατολική Αττική
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33696100 Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
997,068.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
942,889.21 EUR
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
3
Numărul de referință al procedurii
02/18
Descriere

Προμήθεια αντιδραστηρίων, για την εξακρίβωση ομάδων αίματος, με συνοδό εξοπλισμό — Τεχνικές στηλών και στερεάς φάσης.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for one or more lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
04/04/2018 12:00
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.