Publications Office of the EU
Franţa-Paris La Défense: Servicii artistice - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-Paris La Défense: Servicii artistice

  • Publicată
    24/11/2017
  • Termenul-limită
    08/01/2018
  • Deschiderea ofertelor
    08/01/2018
  • Contract atribuit
    20/02/2018
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
e.p.g.d
Locul de executare
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Locația achizitorului
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
92312000 Servicii artistice
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
55,000.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
2017-53
Descriere

Le présent accord cadre est non alloti et mono-attributaire. Cet accord-cadre est à prix mixte avec une partie à montant global et forfaitaire (Dpgf) et une partie à prix unitaire sur bons de commandes sans montant minimum annuel mais avec un montant maximum annuel de 15 000 euro(s). Le titulaire a la charge d'assumer la direction artistique de deux expositions, l'une dans l'espace public et l'autre dans un espace fermé appelé Salle des colonnes.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: EPGD
Adresa poștală: Tour Manhattan 5,6 place de l'Iris
Localitatea: La Défense Cedex
Codul NUTS: FR105
Codul poștal: 92095
Țara: FRA
Adresa principală: http://www.ladefense.fr/
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
08/01/2018 14:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
55,000.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Société Molle
Adresa poștală: 33 rue de Crussol
Localitatea: Paris
Codul poștal: 75011
Țara: FRA

Denumirea oficială: Supporter l'Art
Adresa poștală: 107 avenue Simon Bolivar
Localitatea: Paris
Codul poștal: 75019
Țara: FRA

Denumirea oficială: Jigsaw
Adresa poștală: 41 bis boulevard Voltaire
Localitatea: Paris
Codul poștal: 75011
Țara: FRA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.