Publications Office of the EU
Bulgaria-Stara Zagora: Servicii de reparare şi de întreţinere a macaralelor - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgaria-Stara Zagora: Servicii de reparare şi de întreţinere a macaralelor

  • Publicată
    24/05/2022
  • Termenul-limită
    24/06/2022
  • Deschiderea ofertelor
    27/06/2022
  • Contract atribuit
    10/11/2022
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
МРЕЖОВИ ЕКСПЛОАТАЦИОНЕН РАЙОН - СТАРА ЗАГОРА
Locul de executare
NUTS code: BG344 Стара Загора
Locația achizitorului
NUTS code: BG344 Стара Загора
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
50531400 Servicii de reparare şi de întreţinere a macaralelor
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
24,000.00 BGN
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
МЕР-СТЗ/2022/009
Descriere

Услуга, включваща абонаментна поддръжка на 11 бр. повдигателни съоръжения, собственост на МЕР Стара Загора, за срока на договора 24 месеца.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://app.eop.bg/today/208768
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
27/06/2022 14:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
24,000.00 BGN
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: ДЕСТИНАЦИЯ БЪЛГАРИЯ ООД
Adresa poștală: Автомагистрала "Тракия" 132-км, землището на село Войводиново, община Марица, област Пловдив
Localitatea: с. Войводиново
Codul poștal: 4135
Țara: BGR
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.