Publications Office of the EU
Slovacia-Bratislava: Lucrări de construcţii de centrale de cogenerare - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Slovacia-Bratislava: Lucrări de construcţii de centrale de cogenerare

  • Publicată
    23/01/2023
  • Termenul-limită
    20/04/2023
  • Contract atribuit
    03/07/2024
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
MH Teplárenský holding, a.s.
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: SK010 Bratislavský kraj
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45251220 Lucrări de construcţii de centrale de cogenerare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
29,179,736.80 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
VS ZIL 7
Descriere

Predmetom zákazky je realizácia energetického zdroja na výrobu tepla a elektriny na technologickej koncepcii dvoch (2) plynových motorov a ostatného príslušenstva. Súčasťou diela je aj rekonštrukcia distribučného transformátora T10 s
dodávkou nového transformátora s príslušenstvom.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/36723/summary
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Verificați documentele asociate pentru detalii
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
29,179,736.80 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: PPA CONTROLL, a.s.
Adresa poștală:
Localitatea: Bratislava
Codul poștal: 83000
Țara:
Denumirea oficială: innogy Energo, s.r.o.
Adresa poștală:
Localitatea: Praha
Codul poștal: 10800
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.