Publications Office of the EU
Доставка на токови измервателни трансформатори за Ср.Н. 20kV - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Доставка на токови измервателни трансформатори за Ср.Н. 20kV

  • Publicată
    20/03/2025
  • Termenul-limită
    29/04/2025
  • Deschiderea ofertelor
    30/04/2025
  • Contract atribuit
    04/08/2025
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Електроразпределение Юг ЕАД
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: BG421 Пловдив
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
31173000 Transformator de măsurare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
200,100.00 BGN
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
472430
Descriere

Доставка на токови измервателни трансформатори за Ср.Н. 20kV, с прогнозно количество за период от една година, както следва: Токов измервателен трансформатор за Ср.Н. 20kV, с едно вторично ядро с клас 0,5S – 2х20/5A - 180 броя; Токов измервателен трансформатор за Ср.Н. 20kV, с едно вторично ядро с клас 0,5S – 2х75/5A - 45 броя; Токов на токов измервателен трансформатор за Ср.Н. 20kV, с едно вторично ядро с клас 0,5S – 2х100/5A - 45 броя; Токов на токов измервателен трансформатор за Ср.Н. 20kV, с две вторични ядра, от които първото ядро е с клас 0,5S и второ ядро е с клас 5P – 2х100/5/5A - 30 броя.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://app.eop.bg/today/472430
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://app.eop.bg/today/472430
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
30/04/2025 14:10
Metoda de atribuire
Критерият за възлагане на поръчката, чрез който ще се определи икономически най-изгодната оферта е „най-ниска цена”.
Valoarea estimată
200,100.00 BGN
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: КОНТРАГЕНТ 35 ЕООД
Adresa poștală:
Localitatea: гр. Стара Загора
Codul poștal: 6000
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.