Publications Office of the EU
Polonia-Grudziądz: Reactivi pentru analize de sânge - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polonia-Grudziądz: Reactivi pentru analize de sânge

  • Publicată
    22/11/2021
  • Anulată
    10/12/2021
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Canceled
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Regionalny Szpital Specjalistyczny im Dr. Władysława Biegańskiego
Locul de executare
NUTS code: PL616 Grudziądzki
Locația achizitorului
NUTS code: PL616 Grudziądzki
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33696200 Reactivi pentru analize de sânge
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1,304,425.82
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
4
Numărul de referință al procedurii
Z/38/PN/21
Descriere

Przedmiotem zamówienia są dostawy testów do badań z zakresu autoimmunologii, alergologii
i immunologii na okres 24 miesięcy w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ wraz z dzierżawą urządzeń diagnostycznych (dotyczy zadania nr: 1, 2, 4) zgodnych z opisem technicznym urządzeń stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ
Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający przy zastosowaniu wymienionej procedury najpierw dokona badania
i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału
w postępowaniu

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Regionalny Szpital Specjalistyczny im Dr. Władysława Biegańskiego
Adresa poștală: ul. L. Rydygiera 15/17
Localitatea: Grudziądz
Codul NUTS: PL616
Codul poștal: 86-300
Țara: POL
Persoană de contact: Beata Adrych-Kołodziejczak, Alina Pieniak, Dorota Zdrojewska
Adresa principală: www.przetargi.bieganski.org
Electronic via:
https://bieganski.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Verificați documentele asociate pentru detalii
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.