Publications Office of the EU
Finlanda-Maarianhamina: Servicii IT: consultanţă, dezvoltare de software, internet şi asistenţă - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Finlanda-Maarianhamina: Servicii IT: consultanţă, dezvoltare de software, internet şi asistenţă

  • Publicată
    28/06/2022
  • Termenul-limită
    25/07/2022
  • Deschiderea ofertelor
    26/07/2022
  • Contract atribuit
    29/07/2022
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Åda Ab
Locul de executare
NUTS code: FI2 Åland
Locația achizitorului
NUTS code: FI2 Åland
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
72000000 Servicii IT: consultanţă, dezvoltare de software, internet şi asistenţă
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
2,500,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1,800,000.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
U040/2022
Descriere

Åda Ab inbjuder härmed intresserade anbudsgivare att delta i denna upphandling avseende ett ramavtal för licenspartner för Microsofts licenser och tillhörande konsulttjänster.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.e-avrop.com/ada/e-Upphandling/NoticeLink.aspx?id=72618
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
26/07/2022 00:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
2,500,000.00 EUR
Valoare contractată finală
1,800,000.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Crayon Oy
Adresa poștală: Karvaamokuja 2a
Localitatea: Helsinki
Codul poștal: 00380
Țara: FIN
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.