Publications Office of the EU
WYKONANIE OKRESOWYCH PRZEGLĄDÓW TECHNICZNYCH APARATURY MEDYCZNEJ WYKORZYSTYWANEJ W WOJEWÓDZKIM SZPITALU SPECJALISTYCZNYM IM. NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY W CZĘSTOCHOWIE - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

WYKONANIE OKRESOWYCH PRZEGLĄDÓW TECHNICZNYCH APARATURY MEDYCZNEJ WYKORZYSTYWANEJ W WOJEWÓDZKIM SZPITALU SPECJALISTYCZNYM IM. NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY W CZĘSTOCHOWIE

  • Publicată
    15/12/2023
  • Termenul-limită
    08/01/2024
  • Deschiderea ofertelor
    08/01/2024
  • Contract atribuit
    27/06/2024
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Najświętszej Maryi Panny
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: PL224 Częstochowski
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
71630000 Servicii de inspecţie şi testare tehnică
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1,120,482.44 PLN
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
97
Numărul de referință al procedurii
WSzS.DEZ.26.070.2023
Descriere

1. Przedmiotem zamówienia jest WYKONANIE OKRESOWYCH PRZEGLĄDÓW TECHNICZNYCH APARATURY MEDYCZNEJ WYKORZYSTYWANEJ W WOJEWÓDZKIM SZPITALU SPECJALISTYCZNYM IM. NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY W CZĘSTOCHOWIE. 2. Szczegółowy zakres zamówienia, w tym wykaz aparatury medycznej objętej przedmiotem zamówienia, przedstawia Załącznik Nr 3 do SIWZ i wzór umowy, stanowiący Załącznik Nr 9 do SWZ.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://szpitalparkitka.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://szpitalparkitka.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
08/01/2024 09:30
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.