Publications Office of the EU
Achiziționarea de servicii de supraveghere în timpul zilei și runde de noapte pentru șase școli de bază 1.º Cycle cu pre-școală și runde de noapte în trei facilități sportive. - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Achiziționarea de servicii de supraveghere în timpul zilei și runde de noapte pentru șase școli de bază 1.º Cycle cu pre-școală și runde de noapte în trei facilități sportive.

  • Publicată
    27/06/2025
  • Termenul-limită
    29/07/2025
  • Contract atribuit
    06/03/2026
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Secretaria Regional de Educação, Ciência e Tecnologia
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: PT300 Região Autónoma da Madeira
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
79714000 Servicii de supraveghere
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
250,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
238,000.08 EUR
Numărul de referință al procedurii
CPI 1/2025
Descriere

Achiziționarea de servicii de supraveghere în timpul zilei și runde de noapte pentru șase școli de bază 1.º Cycle cu pre-școală și runde de noapte în trei facilități sportive.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.acingov.pt
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://www.acingov.pt
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Metoda de atribuire
Preço
Valoarea estimată
250,000.00 EUR
Valoare contractată finală
238,000.08 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Ronsegur-Rondas e Segurança, S.A.
Adresa poștală:
Localitatea: Valadares
Codul poștal: 4405-602
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.