Publications Office of the EU
Zajištění služeb na veletržní expozici na zahraničních veletrzích cestovního ruchu v letech 2025-2029 - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zajištění služeb na veletržní expozici na zahraničních veletrzích cestovního ruchu v letech 2025-2029

  • Publicată
    28/03/2025
  • Termenul-limită
    28/04/2025
  • Contract atribuit
    28/05/2025
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism
Locul de executare
NUTS code: anyw
Locația achizitorului
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
79956000 Servicii de organizare de târguri şi expoziţii
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
8,250,000.00 CZK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
8,250,000.00 CZK
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Účelem zadávacího řízení je uzavření Rámcové dohody s jedním dodavatelem, jejímž předmětem bude zajištění průběžných a opakovaných služeb na veletržní expozici na zahraničních veletrzích cestovního ruchu spojených s prezentací zadavatele, které budou realizovány za podmínek uvedených v této zadávací dokumentaci a jejích přílohách, v množství a termínech dle aktuální potřeby zadavatele v průběhu období 48 měsíců od účinnosti Rámcové dohody, a to na základě dílčích objednávek zadavatele. Předpokládaný seznam veletrhů pro období let 2025 – 2029 tvoří přílohu č. 7 této zadávací dokumentace. Předpokládaný seznam veletrhů pro období let 2025 – 2029 byl zadavatelem zpracován na základě jeho předchozích zkušeností a praxe a je orientační. Zadavatel uvádí, že za dobu platnosti a účinnosti Rámcové dohody (48 měsíců) nemusí být realizovány všechny veletrhy uvedené v seznamu. Zadavatel si současně vyhrazuje možnost zařadit do plánu veletrhů k realizaci za podmínek stanovených v těchto zadávacích podmínkách, zejména v příloze č. 5 této zadávací dokumentace – závazný návrh Rámcové dohody, i jiný v orientačním seznamu konkrétně neuvedený zahraniční veletrh. Konkrétní realizované veletrhy budou vycházet z aktuálních potřeb zadavatele.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://nen.nipez.cz/verejne-zakazky/detail-zakazky/N006-25-V00009589
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://nen.nipez.cz/verejne-zakazky/detail-zakazky/N006-25-V00009589
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Kvalita předloženého (ukázkového) návrhu menu
Valoarea estimată
8,250,000.00 CZK
Valoare contractată finală
8,250,000.00 CZK
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: AL - SYSTEM EXPO s.r.o.
Adresa poștală:
Localitatea: Ledenice
Codul poștal: 37311
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.