Publications Office of the EU
Germania-Frankfurt-pe-Main: Autobuze cu podea joasă - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Germania-Frankfurt-pe-Main: Autobuze cu podea joasă

  • Publicată
    09/10/2018
  • Termenul-limită
    09/11/2018
  • Contract atribuit
    26/02/2019
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
In-der-City-Bus GmbH
Locul de executare
NUTS code: DE712 Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt
Locația achizitorului
NUTS code: DE712 Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
34121400 Autobuze cu podea joasă
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
ICB 05/18
Descriere

Herstellung und Lieferung von 17 Niederflurgelenkbussen und 2 Niederflurgelenkbussen als Option (17+2) u. a. mit folgenden grundsätzlichen Ausstattungsmerkmalen:
— Fahrzeuglänge ca. 18 m,
— Motorabgasstandard 6 EUR oder besser,
— Automatikgetriebe,
— 3 Türen,
— Videoüberwachung,
— Klimaanlage für Fahrer- und Fahrgastraum,
— Fahrgastinformation.
Grundlage für den Bau der Busse ist die VDV-Schrift 230 („Rahmenempfehlung für Stadt-Niederflur-Busse“).

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: In-der-City-Bus GmbH
Adresa poștală: Am Römerhof 27
Localitatea: Frankfurt am Main
Codul NUTS: DE712
Codul poștal: 60486
Țara: DEU
Persoană de contact: Einkauf und Materialwirtschaft
Adresa principală: www.icb-ffm.de
Electronic via:
http://www.subreport-elvis.de/e45186214
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Evobus GmbH
Adresa poștală: Hanns-Martin-Schleyer-Str. 21-57
Localitatea: Mannheim
Codul poștal: 68305
Țara: DEU
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.