Publications Office of the EU
Spania-Getafe: Diverse medicamente - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spania-Getafe: Diverse medicamente

  • Contract atribuit
    13/01/2020
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Hospital Universitario de Getafe
Locul de executare
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Locația achizitorului
NUTS code: ES300 Madrid
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33690000 Diverse medicamente
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
899,964.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
PAPC 2019-1-31
Descriere

PRÓRROGA PAPC 2019-1-31 (FAR) Suministro Medicamentos Hemoderivados CSL Behring S.A.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Not applicable
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Not applicable
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
899,964.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: CSL BEHRING, S.A.
Adresa poștală:
Localitatea: Getafe
Codul poștal:
Țara: ESP
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.