Publications Office of the EU
Aquisição de serviços de testes e acreditação de software para as iniciativas planeadas no âmbito dos subsistemas de Carreira Contributiva, Rendimentos e SSD (.net), integrados na Área de Aplicações Estruturais, ao abrigo dos Acordos Quadro do I.I., IP. – Programas Informáticos – Lote 1 (Serviços de Testes e Acreditação de Software) - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Aquisição de serviços de testes e acreditação de software para as iniciativas planeadas no âmbito dos subsistemas de Carreira Contributiva, Rendimentos e SSD (.net), integrados na Área de Aplicações Estruturais, ao abrigo dos Acordos Quadro do I.I., IP. – Programas Informáticos – Lote 1 (Serviços de Testes e Acreditação de Software)

  • Contract atribuit
    31/03/2025
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Instituto de Informática, I.P.
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
72200000 Servicii de programare şi de consultanţă software
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
671,840.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
2324000338
Descriere

Aquisição de serviços de testes e acreditação de software para as iniciativas planeadas no âmbito dos subsistemas de Carreira Contributiva, Rendimentos e SSD (.net), integrados na Área de Aplicações Estruturais, ao abrigo dos Acordos Quadro do I.I., IP. – Programas Informáticos – Lote 1 (Serviços de Testes e Acreditação de Softwarek)

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Informație indisponibilă
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: price
Descriere: Preço - 40%
Ponderare (procentaj, valoare exactă):
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Mérito Técnico da proposta - 60%
Ponderare (procentaj, valoare exactă):
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
671,840.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Atos IT Solutions and Services, Unipessoal, Lda.
Adresa poștală:
Localitatea: Lisboa
Codul poștal: 1070-159
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.