Publications Office of the EU
Pełnienie obowiązków inwestora zastępczego do kompleksowej obsługi Zadania Inwestycyjnego pn. „Przebudowa, rozbudowa i zmiana sposobu użytkowania zabytkowego budynku Młyna Górnego w Grudziądzu na funkcje kulturalno-edukacyjne”, w tym pełnienia nadzoru inwestorskiego i nadzoru konserwatorskiego - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pełnienie obowiązków inwestora zastępczego do kompleksowej obsługi Zadania Inwestycyjnego pn. „Przebudowa, rozbudowa i zmiana sposobu użytkowania zabytkowego budynku Młyna Górnego w Grudziądzu na funkcje kulturalno-edukacyjne”, w tym pełnienia nadzoru inwestorskiego i nadzoru konserwatorskiego

  • Contract atribuit
    18/06/2025
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji i Innowacji w Toruniu
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: PL613 Bydgosko-Toruński
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
71248000 Supraveghere a proiectului şi documentare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
2,433,805.20 PLN
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Przedmiotem zamówienia realizowanego w trybie zamówienia „z wolnej ręki” art. 305 pkt 1 w zw. Z art. 214 ust. 1 pkt 12 ustawy z dnia 11 września 2019r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2022 poz. 1710 tj. ze zm., dalej PZP lub p.z.p) jest pełnienie przez Wykonawcę obowiązków inwestora zastępczego w zakresie kompleksowej obsługi Zadania Inwestycyjnego, koordynacji robót budowlanych, tym pełnienia nadzoru inwestorskiego i nadzoru konserwatorskiego wraz z przekazaniem obiektu do użytku oraz realizacją ewentualnych roszczeń Zamawiającego wynikających z rękojmi i udzielonej/udzielonych gwarancji za odebrane etapy robót w terminie nie dłuższym niż do dnia 31.08.2026 r., tj. do dnia zakończenia robót budowlanych. Podstawa faktyczna zastosowania trybu z wolnej ręki: Warunkiem udzielenia zamówienia na podstawie art. 305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 12 p. z.p. jest m.in. spełnienie następujących warunków: – zamówienie udzielane jest przez Zamawiającego osobie prawnej, która kontrolowana jest przez podmiot posiadający status zamawiającego publicznego w rozumieniu ustawy na podstawie art. 4 lub 5 ust. 1 pkt 1 p.z.p., który jednocześnie sprawuje kontrolę nad zamawiającym; – ponad 90% działalności kontrolowanego zamawiającego dotyczy wykonywania zadań powierzonych jej przez zamawiającego sprawującego kontrolę lub przez inną osobę prawną, nad którą ten zamawiający sprawuje kontrolę w taki sam sposób; – w kontrolowanym zamawiającym i w zamawiającym sprawującym kontrolę nie ma bezpośredniego udziału kapitału prywatnego. Z powyższą sytuacją mamy do czynienia w niniejszej sprawie. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Zaproszeniu stosuje się przepisy ustawy Pzp oraz aktów wykonawczych do ustawy Pzp. I. Warunki udziału w postępowaniu oraz opis sposobu dokonywania oceny spełniania tych warunków: 1. O udzielenie zamówienia może ubiegać się Wykonawca, który: 1) nie podlega wykluczeniu na podstawie art. 108 ust. 1 pkt 1 – 6 ustawy Pzp, z zastrzeżeniem art. 110 ust. 2 ustawy Pzp. 2) nie podlega wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 7 ust.1 ustawy z 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach szczególnych w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. poz. 835) - (tj.: Na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2022 r. poz. 835) z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu prowadzonego na podstawie ustawy Pzp wyklucza się: a) wykonawcę oraz uczestnika konkursu wymienionego w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisanego na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy; b) wykonawcę oraz uczestnika konkursu, którego beneficjentem rzeczywistym w rozumieniu ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (Dz. U. z 2022 r. poz. 593 i 655) jest osoba wymieniona w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisana na listę lub będąca takim beneficjentem rzeczywistym od dnia 24 lutego 2022 r., o ile została wpisana na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy; c) wykonawcę oraz uczestnika konkursu, którego jednostką dominującą w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 37 ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości (Dz. U. z 2021 r. poz. 217, 2105 i 2106), jest podmiot wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisany na listę lub będący taką jednostką dominującą od dnia 24 lutego 2022 r., o ile został wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy. Wykluczenie Wykonawcy następuje zgodnie z art. 111 PZP

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Informație indisponibilă
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: price
Descriere: Wykonawca złożył wstępną ofertę do negocjacji na wzorze do zaproszenia do negocjacji oferując cenę za realizację przedmiotu zamówienia, która podlegała negocjacji podczas spotkania negocjacyjnego.
Ponderare (procentaj, valoare exactă):
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
2,433,805.20 PLN
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Kujawsko-Pomorskie Inwestycje Regionalne sp. z o. o.
Adresa poștală:
Localitatea: Toruń
Codul poștal: 87-100
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.